In CAMPING, FREE CHIPS for ecological dishwashers

For any booking in VILLA PARADISU, WIFI OFFERED

All shops are open from April the 1st to November the 5th

Informacje dotyczące możliwości dojazdu na Korsykę - bilety lotnicze i promowe, wynajem samochodów, dojazd autobusem lub taksówką...

Obraz kempingu
Obraz rezydencji turystycznej
Obraz talasoterapii

Informacje podróż

Informacje dotyczące możliwości dojazdu na Korsykę - bilety lotnicze i promowe, wynajem samochodów, dojazd autobusem lub taksówką...

Mnóstwo nowości i informacji dotyczących lotniska Bastia Poretta oraz regularnych połączeń lotniczych:

Aby zobaczyć wszystkie połączenia lotnicze i promocje dotyczące biletów, kliknij tutaj...


Połączeń lotniczych

W odniesieniu do połączeń lotniczych na Korsykę, ośrodek Riva Bella przedstawia wybór linii lotniczych, połączeń bezpośrednich i tanimi liniami lotniczymi oraz promocji dotyczących biletów lotniczych na Korsykę.

Połączenia krajowe : Bordeaux, Brest, Dole, Lille, Lyon, Marsylia, Nantes, Nicea, Paryż, Saint Etienne, Strasburg...

Połączenia z miastami Europy : Bruksela (Belgia), Genewa (Szwajcaria), Liège (Belgia), Luksemburg, Manchester (Wielka Brytania)...

Linie lotnicze obsługujące połączenia z lotniskami w Bastii i Calvi
Linie lotnicze obsługujące połączenia z lotniskami w Figari i Ajaccio : www.2a.cci.fr


    LOTY DO BASTII i CALVI

Połączenia regularne:
- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- CCM Airlines : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Lufthansa : 0 826 103 334 www.lufthansa.com
- Luxair : 0 820 820 820 www.luxair.lu

Tanie linie lotnicze:
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Germanwings : 0 826 109 888   www.germanwings.com
- Cimber sterling : +45 70 10 12 18 www.cimber.com
- Bmibaby : +44 845 810 1100 www.bmibaby.com
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com


    LOTY DO AJACCIO

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Europe Airpost europeairpost.fr
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com
- Transavia Airlines transavia.nl
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com


    LOTY DO FIGARI

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- RYANAIR ryanair.com
- Thomsonfly thomsonfly.com
- Tyrolean Jet Services tjs.at
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com

Space

Połączenia promowe

Réservation de billet de bateau Corsica Linea


On Corsica Linea, benefit from 20% to 35 % discount on the purchase of your crossings, with the presentation of a proof of reservation to Riva Bella.

Corsica Linea - +33 (0)8 25 88 80 88 - www.corsicalinea.com/

CMN, la Méridionale - +33 (0)8 01 20 13 20 - www.cmn.fr

Moby Line - +33 (0)1 44 94 20 40 - www.mobylines.it

Corsica Ferries - +33 (0)8 03 09 50 95 ou +33 (0)4 95 32 95 95 - www.corsicaferries.com

Space

Wynajem samochodów


    Specjalne ceny Riva Bella, zniżki cen wynajmu samochodów na Korsyce

Auto Escape

    Wynajem samochodów pomiędzy osobami prywatnymi na Korsyce

Drivy • www.drivy.com
OuiCar • www.ouicar.fr
Buzzcar • www.buzzcar.com
Deways • www.deways.com
Livop • www.livop.fr
Koolicar • www.koolicar.com
Carsonar • www.carsonar.com


    Firmy wynajmu pojazdów na Korsyce

Corsicarent • www.corsicarent.com
Carigami • www.carigami.fr
Auto Escape • www.autoescape.com
Rent A Car • www.rentacar.fr
Ada Location • www.ada.fr
CarGo • www.cargo.fr
Citer • www.citer.fr
Europcar • www.europcar.fr
Loc'Occas • www.loc-occas.fr
Auto Location Ollandini • www.location-voiture-corse.com
Avis • www.avis.fr
Budget • www.budget.fr
Sixt • www.sixt.fr


Space

Dojazd do ośrodka Riva Bella autobusem lub taksówką

    AUTOBUSY

Linia Les Rapides Bleus
Tel. 00 33 (0) 4 95 31 03 79
Mniej więcej 12 €/osoba.
Wyjazdy z centrum miasta Bastii codziennie o godzinie 8.30 i 16.00.
W okresie od 16 września do 14 czerwca codziennie za wyjątkiem niedziel i dni świątecznych.
W okresie od 15 czerwca do 15 września codziennie, także w niedziele i dni świąteczne.

www.rapides-bleus.com

    TAKSÓWKI

Pan SISTI : - Tel. 00 33 (0)4 95 57 12 39 / 06 10 16 36 88
Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
(Cena przejazdu z lotniska w Bastii do ośrodka Riva-Bella to 100 € wg taryfy obowiązującej w godzinach dnia, niedziela 150 €).



+33 (0)4 95 38 81 10
BungalowówPrzestrzeń Miejsce

Qualité Tourisme - Logo