Gift voucher, offered on arrival for all bookings fully paid by 31.01.2019 :
The voucher (value 10% of the booking) is valid for use in the Thalasso or Wi-Fi or drinks and ice creams from the bar (not for meals).

Informasjon om reise til Korsika: flybilletter, båtbilletter, leie av bil, buss, taxi...

Ikon kempingu
Ikon rezydencji turystycznej
Ikon talasoterapii

Reiseinformasjon

Informasjon om reise til Korsika: flybilletter, båtbilletter, leie av bil, buss, taxi...

Flytransport

For at du skal kunne komme deg til Korsika med fly, kan Riva Bella komme med en del forslag når det gjelder muligheter, direkte fly, low-cost, flyselskaper og tilbud på flybilletter til Korsika.

Fra Frankrike : Bordeaux, Brest, Dole, Lille, Lyon, Marseille, Nantes, Nice, Paris, Saint Etienne, Strasbourg...

Fra Europa : Bruxelles (Belgia), Genève (Sveits), Liège (Belgia), Luxembourg, Manchester (Storbritannia)…

Pour les compagnies aériennes desservant les aéroports de Bastia et Calvi : www.ccihc.fr
Pour les compagnies desservant les aéroports de Figari et d'Ajaccio : www.2a.cci.fr


    TIL BASTIA og CALVI

Ruteflyselskaper :
- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- CCM Airlines : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Lufthansa : 0 826 103 334 www.lufthansa.com
- Luxair : 0 820 820 820 www.luxair.lu

Low cost-selskaper :
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Germanwings : 0 826 109 888   www.germanwings.com
- Cimber sterling : +45 70 10 12 18 www.cimber.com
- Bmibaby : +44 845 810 1100 www.bmibaby.com
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com


    TIL AJACCIO

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Europe Airpost europeairpost.fr
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com
- Transavia Airlines transavia.nl
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com


    TIL FIGARI

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- RYANAIR ryanair.com
- Skywork skywork.ch/
- Thomsonfly thomsonfly.com
- Tyrolean Jet Services tjs.at
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com

Plass

Båttransport

Réservation de billet de bateau Corsica Linea


On Corsica Linea, benefit from 20% to 35 % discount on the purchase of your crossings, with the presentation of a proof of reservation to Riva Bella.

Corsica Linea - +33 (0)8 25 88 80 88 - www.corsicalinea.com/

CMN, la Méridionale - +33 (0)8 01 20 13 20 - www.cmn.fr

Moby Line - +33 (0)1 44 94 20 40 - www.mobylines.it

Corsica Ferries - +33 (0)8 03 09 50 95 ou +33 (0)4 95 32 95 95 - www.corsicaferries.com

Plass

Leie av bil


    Spesiell Riva Bella-pris, reduksjon på din leiebil på Korsika

Auto Escape

    Leie av biler mellom privatpersoner på Korsika

Drivy • www.drivy.com
OuiCar • www.ouicar.fr
Buzzcar • www.buzzcar.com
Deways • www.deways.com
Livop • www.livop.fr
Koolicar • www.koolicar.com
Carsonar • www.carsonar.com


    Bilutleiefirmaer på Korsika

Corsicarent • www.corsicarent.com
Carigami • www.carigami.fr
Auto Escape • www.autoescape.com
Rent A Car • www.rentacar.fr
Ada Location • www.ada.fr
CarGo • www.cargo.fr
Citer • www.citer.fr
Europcar • www.europcar.fr
Loc'Occas • www.loc-occas.fr
Auto Location Ollandini • www.location-voiture-corse.com
Avis • www.avis.fr
Budget • www.budget.fr
Sixt • www.sixt.fr


Plass

Hvordan komme seg til Bella Riva med buss eller taxi

    BUSS

Les Rapides Bleus
Tlf. 00 33 (0) 4 95 31 03 79
Ca. 12 euro / pers.
Fra Bastia Ville hver dag, kl. 8.30 og kl. 16.00.
Fra 16. september til 14. juni, hver dag unntatt søndager og hellidager.
Fra 15. juni til 15. september, hver dag inkl. søndager og hellidager.

www.rapides-bleus.com

    TAXI

M. SISTI : - Tlf.. 00 33 (0)4 95 57 12 39 / 06 10 16 36 88
Forhåndsreservasjon.
(Flyplassen i Bastia - Riva-Bella : 100 euro / dagtariff, søndag 150 €).



+33 (0)4 95 38 81 10
BoligPlass Campingplass

Qualité Tourisme - Logo