LAST MINUTES THALASSO !!! Read more...

Zde naleznete informace o dopravě na Korsiku: letenky, lodní lístky, pronájem automobilu, autokary, taxi…

Cestovní informace

Zde naleznete informace o dopravě na Korsiku: letenky, lodní lístky, pronájem automobilu, autokary, taxi…

Spousta novinek a nových informací týkajících se pravidelných linek na Bastia Poretta:

Pro získání informací o všech letech a zvláštních nabídkách v reálném čase klikněte zde…


Letecká doprava

Pro leteckou přepravu na Korsiku Vám Riva Bella nabízí výběr z nabídky leteckých dopravců, přímé lety, nízkonákladové lety, společnosti a zvláštní nabídky letenek pro lety na Korsiku.

Vnitrostátní lety : z Bordeaux, Brestu, Dole, Lille, Lyonu, Marseille, Nantes, Nice, Paříže, Saint Etienne, Štrasburku…

Evropa : Bruselu (Belgie), Ženevy (Švýcarsko), Liège (Belgie), Lucemburku, Manchesteru (Velká Británie)…

Pro letecké společnosti obsluhující letiště Bastia a Calvi : www.ccihc.fr
Pro letecké společnosti obsluhující letiště Figari a Ajaccio : www.2a.cci.fr


    HLEDAT BASTIA a CALVI

Běžné letecké společnosti :
- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- CCM Airlines : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Lufthansa : 0 826 103 334 www.lufthansa.com
- Luxair : 0 820 820 820 www.luxair.lu

Nízkonákladové letecké společnosti :
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Germanwings : 0 826 109 888   www.germanwings.com
- Cimber sterling : +45 70 10 12 18 www.cimber.com
- Bmibaby : +44 845 810 1100 www.bmibaby.com
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com


    HLEDAT AJACCIO

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- Easy Jet : +33 (0)899 65 00 11 www.easyjet.com
- Europe Airpost europeairpost.fr
- Jetairfly : 00 32 70 22 00 www.jetairfly.com
- Transavia Airlines transavia.nl
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com


    HLEDAT FIGARI

- Air France : 36 54 www.airfrance.fr
- Brussels Airlines corsicatravel.be
- Air Corsica : 36 54 / 08 36 67 95 20 www.aircorsica.com
- RYANAIR ryanair.com
- Skywork skywork.ch/
- Thomsonfly thomsonfly.com
- Tyrolean Jet Services tjs.at
- XL Airways : 0.825.825.589 xl.com

Námořní doprava

Corsica Linea


On Corsica Linea, benefit from 20% discount on the purchase of your crossings *, with the code HEBCDRB and the presentation of a proof of reservation to Riva Bella.

Corsica Linea - +33 (0)8 25 88 80 88 - www.corsicalinea.com/

CMN, la Méridionale - +33 (0)8 01 20 13 20 - www.cmn.fr

Moby Line - +33 (0)1 44 94 20 40 - www.mobylines.it

Corsica Ferries - +33 (0)8 03 09 50 95 ou +33 (0)4 95 32 95 95 - www.corsicaferries.com


Pronájem automobilu


    Zvláštní tarif Riva Bella je zárukou levnějšího pronájmu automobilu na Korsice

Služba je k dispozici na všech letištích na ostrově. Cena včetně daní, bez omezení počtu ujetých kilometrů, k dispozici další modely (úhrada kreditní kartou). Při rezervaci prostřednictvím Riva Bella zvýhodnění formou zvláštních tarifů.

    Individuální pronájem automobilů na Korsice

Drivy • www.drivy.com
OuiCar • www.ouicar.fr
Buzzcar • www.buzzcar.com
Deways • www.deways.com
Livop • www.livop.fr
Koolicar • www.koolicar.com
Carsonar • www.carsonar.com


    Půjčovny automobilů na Korsice

Corsicarent • www.corsicarent.com
Carigami • www.carigami.fr
Auto Escape • www.autoescape.com
Rent A Car • www.rentacar.fr
Ada Location • www.ada.fr
CarGo • www.cargo.fr
Citer • www.citer.fr
Europcar • www.europcar.fr
Loc'Occas • www.loc-occas.fr
Auto Location Ollandini • www.location-voiture-corse.com
Avis • www.avis.fr
Budget • www.budget.fr
Sixt • www.sixt.fr


Přijeďte do Riva Bella autokarem nebo v taxi

    AUTOKARY

Les Rapides Bleus
Tel.: 00 33 (0) 4 95 31 03 79
Zhruba 12 €/osoba.
Odjezd z Bastia Ville každý den v 8 h 30 min a v 16 h.
Od 16. září do 14. června denně mimo neděle a svátky.
Od 15. června do 15. září denně včetně nedělí a svátků.

www.rapides-bleus.com

    TAXI

M. SISTI : - Tel.: 00 33 (0)4 95 57 12 39 / 06 10 16 36 88
Rezervace předem.
(Letiště Bastia – Riva-Bella: 100 € dle současného tarifu).



+33 (0)4 95 38 81 10
Kempování Umístění

Logo Camping Qualité